פרויקט קודם – חריש

Hebrew Map

 באוגוסט 2012 משרד השיכון והבינוי הוציא מכרז למכירת 29 מתחמים לבניית 4634 דירות ו-5550 מ"ר מסחרי בעיר החדשה חריש. מרחב התכנון גובל בצפון בכביש 6353, במערב בכביש 6, בדרום בשדות ובמטעים של קיבוץ מצר ובמזרח רכס גבעות מעל נחל נרבתא.

על פי התכנון חריש יהיה ישוב אורבני בבניה רוויה בדגש על איכות חיים, בטיחות ובשילוב עם אלמנטים של בניה ירוקה. הבניינים יהיו בני שש קומות לכל היותר, דירות בנות 3 עד 6 חדרים, ביניהם דירות גן ופנטהאוזים. בכל דירה תהיה מרפסת. משרד החינוך עומד לממן את בניית בתי הספר והגנים, ומשרד השיכון עתיד לממן את בניית יתר מבני הציבור.

המכרז יתקיים ב-11 לנובמבר. על פי חוברת המכרז, שטח המיועד לבניה יחולק ל-29 מתחמים – כאשר מחיר הקרקע עבור רוב המתחמים ישווק במחיר מינימאלי של אפס שקלים. הסבסוד לזכאיים של משרד השיכון לכל יחידת דיור יעמוד על כ-50 אלף שקל, ויוכל להגיע עד-100 אלף ש"ח. האזור שבו ממוקם הישוב, ואדי ערה, מוגדר כאזור עדיפות לאומית א', קביעה זאת תזכה את התושבים במקום בעוד הטבות כספיות.

המכרז זה יוצר הזדמנות ייחודית לרכוש דירה בסביבה מצוינת ובמחיר מעולה. אנו מזמינים אתכם לשלב משאבנו ולהצטרף לקבוצת רכישה bayt.co.il.

הדמיות

השארת תגובה

אתה צריך להיות מחובר כדי להגיב. או תרשם לאתר